ZÁKLADNÍ INFORMACE O DOMU

Rodinný dům typu G je dispozičně řešený jako 5+kk nebo 4+kk s garáží a terasami. Jedná se o samostatně stojící dům, který je dvoupodlažní a nepodsklepený. Hlavní část domu je dvoupodlažní, zastřešena šikmou sedlovou střechou, obytný prostor a garáž pak plochými jednoplášťovými střechami. Vzhledem ke sklonu pozemku je vstupní podlaží v severní části zapuštěno do svažitého terénu.

Na jižní straně je ze zahrady možný přímý vstup do 1.nadzemního podlaží a do garáže. Z garáže je přístupné zádveří se šatnou. Na vstupní předsíň navazuje chodba s pracovnou, technickým zázemím a přímým jednoramenným schodištěm, v severní části je pak kuchyně s jídelnou propojená s obývacím pokojem. Důležitou součástí dispozice je terasa na západní straně domu, která je vsazena mezi garáž a obytný prostor. Při severovýchodním rohu domu je umístěna menší nekrytá čtvercová terasa ve vazbě na jídelnu.

Ve 2. nadzemním podlaží  je v různých variantách dispozičních řešení možnost volby dvou nebo tří pokojů se vstupy na terasy, koupelna a WC (variantně možnost odděleného WC). 

UMÍSTĚNÍ DOMU

Varianta rodinného domu F může být umístěna na stavebních parcelách 2, 4, 6 a 8. Domy typu F jsou umístěny na samotném jižním okraji rozvojové lokality. Typ F se pravidelně střídá s domy typu G a v jihozápadním svahu tak definují levou stranu obslužné komunikace a hlavní nástup do celé lokality. Hlavní vstup a vjezd na pozemek je tím situován z jižní strany parcely. 

ŘEŠENÍ A KONSTRUKCE

Půdorysně je rodinný dům výrazně protáhlý k severu, přičemž 1. NP je rozšířeno západním směrem a tvoří podnož zapuštěnou ze severní strany do svažitého terénu, 2. NP je odsazené výrazně podlouhlého obdélníkového půdorysu. Fasáda rodinného domu je provedena z omítky s bílým nátěrem fasádní barvou. Obytný prostor na severozápadu a jihozápadní nároží při vstupu jsou opláštěny horizontálním obkladem z dřevěných latí. 

Nosná konstrukce domu je zděná, z cihelných tvárnic. Obvodové zdivo je navrženo z tepelně izolačních tvárnic. Fasáda je zateplena 140mm minerální tepelné izolace. Obvodové zdivo garáže je navrženo z tvárnic POROTHERM tl. 300mm a je rovněž zatepleno. 

Podrobný popis konstrukčního řešení a zařízení domů naleznete v sekci standardy.


Informace

Dostupnost:

  • —    1, 3, 5, 7
Zobrazit na mapě

Cena hrubé stavby:

  • —    Kalkulaci domu připravujeme

Plány:


Máte dotaz?

  • Kontaktujte prodejce
Prodejce
  • Alena Vejrostová
  • +420 606 601 620
  • e-mail
Všechny kontakty
TOPlist