ZÁKLADNÍ INFORMACE O DOMU

Rodinný dům typu F je dvoupodlažní dispozičně řešený jako 5+kk s garáží a velkými terasami. Jedná se o samostatně stojící nepodsklepený dům. Hlavní část domu je zastřešena šikmou sedlovou střechou, obytný prostor a garáž pak plochými jednoplášťovými střechami. Vzhledem ke sklonu pozemku je vstupní podlaží v severní části zapuštěno do svažitého terénu.

Z jižní strany je z úrovně upraveného terénu možný přímý vstup do 1. nadzemního podlaží a do garáže. Z garáže je přístupné zádveří se šatnou. Na vstupní předsíň navazuje chodba se schodištěm a technickým zázemím, na západní straně dále pracovna (hostovský pokoj) a ložnice, v severní části je pak kuchyně s jídelnou propojená s obývacím pokojem. Důležitou součástí dispozice jsou prostorné terasy podél západní a východní strany domu. Ve 2. nadzemním podlaží jsou umístěny 3 pokoje, koupelna s WC a šatna. 

UMÍSTĚNÍ DOMU

Varianta rodinného domu F může být umístěna na stavebních parcelách 2, 4, 6 a 8. Domy typu F jsou umístěny na samotném jižním okraji rozvojové lokality. Typ F se pravidelně střídá s domy typu G a v jihozápadním svahu tak definují levou stranu obslužné komunikace a hlavní nástup do celé lokality. Hlavní vstup a vjezd na pozemek je tím situován z jižní strany parcely. 

ŘEŠENÍ A KONSTRUKCE

Půdorysně je rodinný dům tvaru L, přičemž 1. NP tvoří podnož zapuštěná ze severní strany do svažitého terénu, 2. NP je čtvercového půdorysu. Fasáda rodinného domu je provedena z omítky s bílým nátěrem fasádní barvou, části fasád jsou opláštěny obkladem z dřevěných latí. Nosná konstrukce domu je zděná, z cihelných tvárnic. Obvodové zdivo je navrženo z tepelně izolačních tvárnic. Fasáda je zateplena 140mm minerální tepelné izolace. Obvodové zdivo garáže je navrženo z tvárnic POROTHERM tl. 300mm a je rovněž zatepleno. 

Podrobný popis konstrukčního řešení a zařízení domů naleznete v sekci standardy.


Informace

Dostupnost:

  • —    2,4,6,8
Zobrazit na mapě

Cena hrubé stavby:

  • —    Kalkulaci domu připravujeme

Plány:


Máte dotaz?

  • Kontaktujte prodejce
Prodejce
  • Alena Vejrostová
  • +420 606 601 620
  • e-mail
Všechny kontakty
TOPlist