ZÁKLADNÍ INFORMACE O DOMU

Exkluzivní rodinný dům typu D s terasou je dispozičně řešený jako 5+1 s možností řešit jako 5+kk. RD je dvoupodlažní. Vstup a garáž jsou řešeny v 1. nadzemním podlaží objektu. V prvním podlaží se nachází i kuchyně propojená s obývacím pokojem (propojení je možno přepažit příčkou se zabudovanými posuvnými dveřmi) a WC. Z garáže je přístupná technická místnost a sklad. Na vstupní předsíň navazuje schodiště do 2. nadzemního podlaží,  zde jsou umístěny 4 pokoje, koupelna a WC, které je možno řešit buď jako součást koupelny, nebo jako samostatnou místnost. 

UMÍSTĚNÍ DOMU

Varianta domu D je situována ve svahu se sklonem směrem k západu na stavebních parcelách 21 až 24. Obslužná komunikace a vjezd na pozemek jsou umístěny při západním okraji pozemku. Při návrhu byla zohledněna nutnost vyrovnat výškové poměry svažitého terénu. Vzniklo tak zákoutí s vyrovnaným povrchem pro terasu, která poskytuje dostatek soukromí. 

ŘEŠENÍ A KONSTRUKCE

Půdorysně je rodinný dům čtvercového tvaru. 1. NP tvoří podnož, zapuštěnou ze 2 stran do svažitého terénu. Toto podlaží je obloženo obkladem z keramických pásků šedého odstínu. Tento obklad pokračuje i na opěrných zdech, které řeší modelování svahu u obytné části zahrady. Na hmotě 1.NP je nasazena přesahující hmota 2. NP, která je obložena dřevem a barevným obkladem deskami Fundermax. 

Nosná konstrukce domu je zděná, z cihelných tvárnic POROTHERM. Obvodové zdivo je navrženo z tvárnic tl. 400mm na maltu tepelně izolační. Fasáda je zateplena 140mm minerální tepelné izolace. 

Podrobný popis konstrukčního řešení a zařízení domů naleznete v sekci standardy.


Informace

Dostupnost:

  • —    21, 22, 23, 24
Zobrazit na mapě

Cena hrubé stavby:

  • 4 163 900 Kč

Plány:


Máte dotaz?

  • Kontaktujte prodejce
Prodejce
  • Alena Vejrostová
  • +420 606 601 620
  • e-mail
Všechny kontakty
TOPlist