ZÁKLADNÍ INFORMACE O DOMU

Luxusní rodinný dům typu C s terasou a balkonem je dispozičně řešený jako 5+kk s garáží.

RD je dvoupodlažní. Vstup a garáž jsou situovány ve 2. nadzemním podlaží objektu. Na vstupní předsíň navazuje schodišťová hala, která umožňuje vstup do 1. nadzemního podlaží, kde je obývací pokoj, kuchyňský kout, samostatné WC, technická místnost, ložnice se samostatnou koupelnou a dalším WC. Ostatní pokoje jsou umístěny ve 2. podlaží. Jedná se o tři pokoje, které mohou být využity jako ložnice, pokoj pro hosty nebo pracovna. Pro tyto pokoje je v úrovni 2.NP další koupelna s WC. V 1.NP je umístěn ještě sklad přístupný ze zahrady.

UMÍSTĚNÍ DOMU

Pro variantu domu C jsou vhodné stavební parcely 14 až 18. Tyto pozemky jsou situovány na svahu směrem k západu. Vstup a vjezd na pozemek z obslužné komunikace je umístěn na východním okraji pozemku. Při návrhu byla zohledněna nutnost vyrovnat výškové poměry svažitého terénu. 

ŘEŠENÍ A KONSTRUKCE

Půdorysně je objekt řešen do tvaru písmene L. Architektonicky jsou odděleny dvě hmoty – hlavní hmota domu s fasádou opatřenou bílým fasádním nátěrem a hmota garáže, která je obložena barevným obkladem deskami Fundermax. Obě hmoty jsou odděleny vstupním krčkem, ve kterém je schodiště a předsíň, tento krček je obložen obkladem z modřínových latí. 

Podrobný popis konstrukčního řešení a zařízení domů naleznete v sekci standardy.


 

Informace

Dostupnost:

  • —    14, 15, 16, 17, 18
Zobrazit na mapě

Cena hrubé stavby:

  • 1 818 900 Kč

Plány:


Máte dotaz?

  • Kontaktujte prodejce
Prodejce
  • Alena Vejrostová
  • +420 606 601 620
  • e-mail
Všechny kontakty
TOPlist