Základní informace o domu

Rodinný dům typu A je dvoupodlažní dům dispozičně řešený jako 4+kk s garáží.

V 1. podzemním podlaží se nachází technická místnost (pro umístění kotle a zahradní techniky). Vstupním podlažím v tomto typu domu je 1. nadzemní podlaží, kde se nachází hlavní obytný prostor (obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem). Na obývací pokoj navazuje venkovní terasa a venkovní schodiště, které vyrovnává sklon terénu směrem do zahrady. Vstup do domu ze severní strany je řešen přes zádveří a předsíň. Odkud je vstup na WC nebo do haly se schodištěm. Do zádveří je možno vejít i z prostoru garáže, která k domu přiléhá ze západní strany. Garáž je doplněna ještě o krytý přístřešek pro druhé osobní auto. Ke vstupní části domu patří sklad, přístupný ze zádveří.

V 2.NP jsou tři pokoje, koupelna a samostatné WC. Dva pokoje mají přístup na terasu, která vzniká předsazením přízemí směrem do zahrady.

Umístění domu

Varianta rodinného domu A může být umístěna na stavebních parcelách 9 až 13. Tyto pozemky se nacházejí na mírném jižním svahu. Vzhledem ke svažitosti pozemku je podzemní podlaží ze severní strany zcela skryto pod úrovní upraveného terénu. Dům se otevírá na jih, kde je i možnost přímého vstupu do zahrady. Skvělá orientace domu tak přispívá k minimálním ztrátám tepla a úspoře energií. Kolem severní hranice pozemku vede obslužná komunikace, ze které je řešen příjezd a přístup k domu. 

Řešení a konstrukce

Nosná konstrukce domu je zděná, z cihelných tvárnic POROTHERM. Obvodové zdivo je navrženo z tepelně izolačních tvárnic. Fasáda je zateplena minerální tepelnou izolací. Obvodové zdivo garáže je z tvárnic POROTHERM a je rovněž zatepleno.

Garážová vrata jsou lamelová, s elektrickým pohonem a dálkovým ovládáním. Vnitřní dveře jsou dýhované. Podlahy v obytných místnostech jsou řešeny z třívrstvých dřevěných parket. V prostorech s vlhkým provozem je podlaha z keramické dlažby.

Podrobný popis konstrukčního řešení a zařízení domů naleznete v sekci standardy.


Informace

Dostupnost:

  • —    10, 12 a 13
Zobrazit na mapě

Cena hrubé stavby:

  • 2 090 900 Kč

Plány:


Máte dotaz?

  • Kontaktujte prodejce
Prodejce
  • Alena Vejrostová
  • +420 606 601 620
  • e-mail
Všechny kontakty
TOPlist